0552 725 34 21 - ozturkevdeneve1@gmail.com
KURUMSAL

Hakkımızda

ÖZTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT Sektörel deneyimi ve profesyonel kadrosuyla İstanbul'da faaliyet gösteren Öztürk Evden Eve Nakliyat olarak, yılların vermiş olduğu deneyimin yanısıra müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile nakliyat, depolama ve taşımacılık alanında siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Ofis yada ev taşımacılığında, müşterilerine eksiksiz ve kaliteli bir nakliye hizmeti sunan Öztürk Evden Eve Nakliyat; taşınılacak yerdeki eşyaların paketlenmesinden mobilyaların demontajına, eşyaların nakilyesinden yeni adresinize taşınması ve montajına kadar tüm taşınma sürecinde müştrilerine eksiksiz ve sorunsuz bir hizmet sunmak için azami özen göstermektedir. Öztürk Evden Eve Nakliyat olarak, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin profesyonel, hızlı ve sorunsuz olması için gösterdiğimiz özeni, hizmetlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz. Bu doğrultuda siz değerli müşterilerimize, demontajı yapılacak, paketlenecek ve taşınacak eşya miktarından, nakliye mesafesine kadar bir çok unsur hesaplanarak fiyat verilmektedir. Ancak firmamız ortalama olarak 1+1 daireler için 800 TL, 2+1 daireler için 1100 TL, 3+1 daireler için ise 1300 TL'den başlayan fiyatlar ile evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Firmamız, evden eve nakliye hizmetlerimiz ve ücretlendirmeyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizlerle Whatsapp yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
ÖZTÜRK EVDEN EVE NAKLİYAT İnönü Mah. Tolga Cad. No:59 C Küçükçekmece - İstanbul / TÜRKİYE Gsm: 0552 725 34 21 E-posta: ozturkevdeneve1@gmail.com Web: www.ozturkevdeneve.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.